header header header

Často kladené dotazy

Názorný návod postupu vytvoření objednávky naleznete v samostatné sekci "Jak nakupovat". Našim cílem je, aby prostředí našeho eshopu bylo jednoduché, srozumitelné a uživatelky přívětivé. Technicky používáme prakticky stejné postupy a principy jako většina internetových obchodů.

Registrace nutná není, přijdete ale o některé výhody dostupné pouze registrovaným zákazníkům, např. o sledování objednávky nebo historii předchozích objednávek.

Cena poštovného je stanovena na částku 99 Kč bez DPH. Od stanovení této ceny došlo již několikrát ke zvýšení ceny služeb přepravce. My jsme se však rozhodli cenu dopravy nezvyšovat a část nákladů sami přebíráme. DPH poštovného je dle platné legislativy zařazeno do stejné sazby jako zboží, ke kterému je účtováno. V případě osiv je to aktuálně 15%.
Celková cena je tedy 115 Kč.

Aktuálně je možné objednané zboží uhradit pouze formou dobírky. Do budoucna připravujeme v našem eshopu rozšíření platebních možností.

Objednávky se snažíme vyřizovat co nejdříve po jejich přijetí. Zpravidla zboží odesíláme druhý den po přijetí objednávky. To znamená, že jeden den objednáte, druhý den Vám zboží odešleme a třetí den můžete očekávat doručení. Garantujeme doručení do pěti pracovních dní.

Nabízíme rychlé a bezpečné doručení objednaného zboží. Doručovatelem je Česká pošta. Spolupráce s Českou poštou je dlouhodobě bezproblémová. Naprostá většina zásilek je doručena do 24 hodin od podání formou obchodního balíku. Zásilky internetového obchodu osej.cz jsou doručovány pouze na území České republiky.

Aktuálně je možné si objednané zboží osobně vyzvednout v provozovně na adrese Karla Čapka 97, 682 01 Vyškov. Tato provozovna nemá pevně stanovenou otevírací dobu, přesný termín a hodinu vyzvednutí Vaší objednávky je potřeba předem dohodnout prostřednictvím telefonu nebo emailu, vždy se budeme maximálně snažit přizpůsobit se Vašim časovým možnostem.

Sortiment nabízený na eshopu osej.cz je velmi široký. I tak se snažíme udržovat aktuální informace o dostupnosti jednotlivých položek. Občas se bohužel stane, že některá z objednaných položek není skladově dostupná, proto jsme si dovolili určit hranici 15% z celkové ceny objednávky. Funguje to tak, že minimální vykrytí Vaší objednávky musí dosahovat 85%, pokud tomu tak není, ozveme se Vám a společně se dohodneme, jak budeme dál postupovat. Pokud je této hranice dosaženo objednávdu Vám odešleme.

Kontaktní email babyrad@seznam.cz